Služby

 • Montáž, oprava, údržba elektroinštalácií a bleskozvodov
 • Realizácie prípojek NN
 • Meranie kvality elektrickej siete
 • Montáž ponorných a tlakových čerpadiel
 • Montáž elektrického podlahového kúrenia
 • Výroba rozvádzačov
 • Odborné skúšky a prehliadky el. zariadení a bleskozvodov
 • Zabezpečenie projektovej dokumentácie
 • Dodávame rôzne druhy elektroinštalačného materiálu
 • Bezplatné poradenstvo
 • Spolupráca na projektoch

Elektroinštalčné služby

Elektroinštalácie: stavba domu, rekonštrukcia bytu alebo firmy. Poskytujeme spoľahlivú elektroinštaláciu prevedenú pracovníkmi s odbornou elektrotechnickou spôsobilosťou a dlhoročnými skúsenosťami.

Ponúkame Vám dlhoročné skúsenosti v oblasti realizácií elektroinštalácií, prípojek NN, montáží EZS (alarmov) či tevíznych a telefónnych rozvodov. Kvalitne prevedená elektroinštalácia Vás ochráni od viacerých problémov. Nikoho nepoteší nefunkčná zásuvka či svetlo, ktoré nesvieti. A pokiaľ je príčina týchto problémov skrytá v zastaralej či nekvalitnej elektroinštalácií, budete musieť zrejme vykonať jej kompletnú výmenu či opravu, ktorá premení vaše bývanie na jeden veľký neporiadok a takého práce sú aj veľmi časovo náročné. Taktiež aj dobrá prepäťová ochrana je jedným z článkov kvalitnej elektroinštalácie, pretože dokáže ochrániť vaše elektrické spotrebiče pred zničením, ktoré im hrozí, keď sa v sieti náhle vyskytne prepätie.

Do kvalitnej elektroinštalácie či prepäťovej ochrany sa určite oplatí investovať, pretože škody, ktoré dokáže spôsobiť jej zanedbaný stav môžu byť obrovské. Ak ste sa rozhodli, že chcete ochrániť svoj majetok pred týmito následkami a chcete vedieť, koľko Vás to bude stáť u nás, neváhajte a nechajte si spracovať cenovú kalkuláciu. Objednať si ju môžete prostredníctvom emailu.

Montáže bleskozvodov

Montáž, oprava, údržba aktívnych a pasívnych bleskozvodov.

Ochranu pred následkami zásahu objektu bleskom by mal mať na zreteli každý, kto si váži svoju bezpečnosť a zdravie a chce ochrániť svoj majetok. Takýto zásah má často za následok vážne poškodenie majetku a neraz dochádza aj k priamemu ohrazeniu ľudského života! Počet intenzívnych búrok s ohľadom na súčasné klimatické zmeny súvisiace s globálnym otepľovaním každoročne rastie a s nimi je tu aj stále sa zväčšujúce riziko zásahu ľuského obydlia bleskom.

Skoncujte konečne so strachom pri kažodm zahrmení! S bleskozvodom nad hlavou môžete pri búrkach zostať pokojný. Takže ak ešte bleskozvod nainštalovaný nemáte, alebo rozmýšlate nad jeho montážou, učinte tak, kým nebude neskoro! My Vám s tým radi pomôžeme.

Odborné skúšky (revízie) a odborné prehliadky elektrických zariadení a bleskozvodov

Aby bola Vaša elektroinštalácia či bleskozvod plne funkčné, podľa vyhlášky je potrebná v predpísaných časových intervaloch.

My vám ponúkame odborné prehliadky a odborné skúšky elektrických zariadení (elektroinštalácií, strojov, elektrických spotrebiče) a bleskozvodov prevádzané odborne školeným certifikovaným revíznym technikom.

Na tieto kontroly sa často zabúda a mnoho ľudí ich považuje za "zbytočné vyhadzovanie peňazí". Svoj názor zmenia spravidla až vtedy, keď na vlastnej koži pocítia následky zanedbaného stavu elektroinštalácie. A práve s tohto dôvodu odporúčame starostlivosť a pravidelné kontroly jej stavu rozhodne nepodceňovať. Budeme veľmi radi, ak si pre vykonanie revízie stavu Vašej elektrinštalácie vyberiete našu firmu.